Göçebe Zühre Zonturlu’nun Okuduğu Kitaplar | Eskimeyen Kitapta..

0
522

GÖÇEBE ZÜHRE ZONTURLU’NUN OKUDUĞU KİTAPLAR

FORMÜLÜN PEŞİNDE

GENÇOSMAN DENİZCİ

İstanbul’da işlenen cinayetleri çözmek için kolları sıvayan korkusuz, cesur ve yaman bir polis şefi olan Başkomiser Fatih, tükenmeyen enerjisiyle olaydan olaya koşuyor peşinden de okuyucuyu koşmaya mecbur bırakıyor. En ufak ipuçlarını dahi birleştiren cevval polis, olasılıkları zorluyor, okuyucuyu pasif bırakmıyor beraber kafa yormaya sevk ediyor.

Profesörün, insanlık adına bulduğu müthiş formülün peşine düşen karanlık güçler…

Kaçırılan Türk gencini kurtarmak için İngiltere’ye giden Başkomiser Fatih’in,  oradaki kadim dostu ve meslektaşı Scotland Yard Polis Şefi Kevin’le birlikte nefes kesen operasyonunu okurken yerinizi sık sık değiştirecek, çay içmeye dahi fırsat bulamayacaksınız.

‘’Hayat Yayınları’’ndan çıkan  Gençosman DENİZCİ kitapları, hacimli sayfalarına rağmen su gibi akıyor, keyifle okunuyor.

BUZ YÜREKLER

GENÇOSMAN DENİZCİ

Yüzü dolaba dönüktü. Kapının eşiğinde bir gölgenin varlığını hissedince korkuya kapıldı. Hemen kaçıp gitmesi gerekirken yavaş ve sessiz adımlarla odaya doğru yaklaşmaya başladı. Kapıya birkaç adım kala, ‘’Kim var orada?’’ diye seslendi…

Mesleğine aşık ve cesur Başkomiser Fatih’le birlikte gizemli cinayetleri çözmekle uğraşırken, aynı zamanda Türkiye’nin muhteşem tarihi mekanlarını da tanıyacaksınız.

Sade ve akıcı bir dille kaleme alınan bu roman, İstanbul’dan başlayarak Erzincan’a kadar uzanan, macera ve heyecan dolu  ‘’BİR ANADOLU POLİSİYESİ’’dir.

Gençosman DENİZCİ, milli manevi değerlere sahip çıkan ve romanlarında gençlere tarihini, kültürel zenginliklerini tanıtmaya çalışan hatta ‘’ Rizeli olması hasebiyle neredeyse çayı yakıt olarak kullanan bir yazardır.’’

Elinizden bırakamayacağınız ‘’Buz Yürekler’’ i, ısıtmak için çayınızı eksik etmeyiniz.

KANLI İCAT

GENÇOSMAN DENİZCİ

Dünyada her şeyin enerjiye ihtiyacı olduğunu bilen uluslararası şirketler, genç bir mucit ve kan davası …

Okuru, romanın sonuna kadar tahminlerle koşturan;  şaşırtan, sürükleyici, dolu dolu bir kitap.

Yine her fırsatta çay ile kesişen yollar…

Cinayet Büro Amiri olan Başkomiser Fatih KORKMAZ, yine suçluların, şüphelilerin peşine düşüyor, gizemli cinayetleri aydınlatmaya çalışıyor. Fakat tüm şüpheliler, kitabın sonuna kadar geçerli nedenleri olan kesin suçlular olarak okurun önünde, başkomiserden kaçıyorlar…

Bitirinceye kadar elinizden bırakamayacağınız, ayırdığınız zamana  fazlasıyla değecek ‘’Bir Anadolu Polisiyesi’’.

{ELEŞTİRİ HABER, 25.06.2018}

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.