Ceres Yayınlarından Yeni: Temas | Diyalog ile Davranış Değişikliği

0
64

Diyalog ile Davranış Değişikliği

Her gün yüzlerce kişiye, konuya, duruma, duyguya Temas ediyoruz. Fark etmediğimiz bu Temas anları bizde bir kayıt bırakıyor. Bu kayıtlarsa zamanla iç diyaloglarımıza dönüşüyor. Temas, tam da buna işaret eden bir farkındalıklar dizisi sunuyor okuyucuya.

Temas, “Acaba ben ne düşünürdüm? Ne hissederdim? Ne yapardım?” gibi sorularla ve kendinizle temasa geçmenizi tetikleyen karşılaşmalarla dolu. Yaşamda ilerlemek, büyümek, gelişmek kavramlarının anahtarı olarak sunulan diyalog, farkındalık ve davranış değişikliği uygulamaları; kendi yaşamlarınızda değişimi sağlamanıza katkı sağlayacak.

Ateş Ataseven “Diyalogların, özellikle de kişinin kendisiyle kurduğu diyalogların ne kadar kıymetli olduğunu hemen her gün deneyimlemeye devam ediyorum. Hayatın her yanına yayılmış ve belki de insanı insan yapan temel becerilerden olan diyalog kurabilme becerimiz üzerine söylediklerimi, beni henüz tanımayan başka insanlara da aktarmamın gerekli olacağına inandım. Paylaşmanın gücünü anımsadım.” diyor ve kendi yürüdüğü değişim yolculuğunun şifrelerini sizlerle paylaşıyor.

Kişisel gelişim değil kendi en iyi versiyonumuzu yaratma çağındayız ve bu büyük bir görev biz insanlar için. İşte tam da bu aşamada bir rehber ve kitabıyla tanışmak için

TEMAS en iyi araç.

Kendi en iyi versiyonunuza ulaşmanız dileğiyle. Verimli ve keyifli okumalar dileriz.

https://www.kitabinabak.com/kitap/temas-diyalog-ile-davranis-degisikligi–ates-ataseven–ceres–kbk–9786052048900

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.