CERES YAYINLARI 50 Yaş Gözüyle 3. BASKI ÇIKTI

0
756
CERES YAYINLARI

50 YAŞ GÖZÜYLE

Yaşam ve kariyer üzerine yazılar

TANER ÖZDEŞ

Hayatın bizim için ne anlam ifade ettiği, hayatın karşımıza neler çıkarttığı ile değil, bizim hayatın karşısına çıktığımz tavırla belirlenir: Başımıza gelenlerden çok, bizim onlara veridğimiz tepkiler ile gelişir.

Lewis Dunnington

1999 yılından günümüze kadar binlerce kişiye satış yönetimi, satış psikolojisi, duygusal zekâ ve beden dili, sunum teknikleri, zaman yönetimi konularında eğitimler veren Taner Özdeş, yazılarında insanın kendi yaşamının mimarı olma yolculuğunu anlatıyor. Üç kitaplık serinin ilk kitabını, yazarımızın kariyer yolculuğuna ve ilkelerine ayırdık. Kendi başarı hikâyelerimizi yanatmaya çalıştığımız, kariyer hayatlarımıza ışık tutacak yol, yöntem gösterecek metinlerin toplandığı bu kitap, kaç yaşında olduğunuzu gözetmeksizin sizleri etkileyecek. Tecrübelerin açık gönüllülükle paylaşıldığı yazılar elli yaşına ulaşmış bir yöneticinin samimi paylaşımlarını içeriyor.

Ve diyor ki;

“Hayatta en önemli insan; Sizsiniz. Hayatta en önce sevmeniz gereken kişi; Sizsiniz. Hayatta ilk önce güvenmeniz, inanmanız gereken kişi; yine Sizsiniz. Siz varsanız dünya güzel, keyifli, anlamlı, huzurlu ve sevgi dolu bir yer olacaktır.”

Epiktetos’un dediği gibi:

“Önce kendine ne olmak istediğini sor, sonra ne yapman gerekiyorsa onu yap!”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.